APLIKACJA REALAC COLOR GEL

Manicure hybrydowy jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci, uwielbianą zarówno przez profesjonalnych manicurzystów jak i ich klientki. Przewaga tej metody nad koloryzacją paznokci tradycyjnym lakierem wynika głównie z łatwości aplikacji oraz długotrwale utrzymującego się efektu pięknych paznokci o idealnym połysku. Hybryda jest trwała jak żel i łatwa w aplikacji jak lakier, nie odpryskuje i nie matowieje, jest odporna na czynniki zewnętrze.

aplikacja_1

1. Nadajemy ostateczny kształt naturalnych paznokci za pomocą pilnika o ziarnistości 180. Następnie bloczkiem polerskim bardzo delikatnie matowimy płytkę paznokcia, aby usunąć z niej połysk. Powstały pył usuwamy szczoteczką.

2. Paznokcie przemywamy bezpyłowym wacikiem nasączonym płynem REALAC CLEANSE lub REALAC NAIL PREP. Czekamy chwilkę, aż odparuje.

3. Nakładamy cienką warstwę lakieru hybrydowego REALAC BASE GEL na całą płytkę paznokcia, zabezpieczając również wolny brzeg paznokcia. Utwardzamy w lampie UV przez 1 minutę lub LED przez 10sekund. (Zaleca się użycie lampy min. 36W, w przypadku lamp o niższej mocy czas utwardzania może być dłuższy). Nie przemywamy płynem Cleanse.

4. Nakładamy pierwszą warstwę REALAC COLOR GEL w wybranym kolorze na całą płytkę paznokcia, zabezpieczając również wolny brzeg paznokcia. Utwardzamy w lampie UV przez 2 minuty lub LED przez 30 sekund. Nie przemywamy płynem Cleanse.

5. Dla uzyskania głębi koloru powtarzamy krok 4.

6. Dla zabezpieczenia wykonanej stylizacji i uzyskania dodatkowego połysku nakładamy na paznokcie cienką warstwę REALAC FINISH GEL, zabezpieczając również wolny brzeg paznokcia. Utwardzamy w lampie UV przez 2 minuty i LED przez 30 sekund. Na zakończenie możemy nałożyć na paznokcie i skórki oliwkę.

Stylizacja:
Małgorzata Rota
Dyplomowany Instruktor REALAC